ما بزرگترین دشت گل محمدی دیم و ارگانیک جهان که در روستاهای لایزنگان، نوایگان، شکرویه و مروارید شهرستان داراب واقع شده است را با پیشرفته ترین صنایع روز دنیا پیوند زدیم تا تولیدی جهانی داشته باشیم.

شرکت صنایع تقطیر ساغر از سال 1374 فعالیت خود را آغاز نموده و از ابتدای فعالیت کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داد و محصولاتی با کیفیت مطلوب عرضه نمود، به گونه ای که به عنوان واحد نمونه صنعتی در سال های متعدد انتخاب گردید.تکنولوژی، ماشین آلات و ساختمان های این شرکت مطابق با استاندارد های روز دنیا بوده و از جدیدترین و مدرنترین خطوط تولید و بسته بندی بهره می گیرد.

این شرکت هم اکنون بالغ بر هزار فرصت شغلی مستقیم و غیر مستقیم را فراهم نموده است. ضمن اینکه پایه و اساس راه اندازی این شرکت، خلاقیت و نوآوری در تولید و ارایه محصولاتی با کیفیت تر نسبت به محصولات مشابه در بازار است، بر همین اساس کیفیت فرآورده های تولیدی از ابتدای ورود مواد گیاهی به کارخانه، در حین تولید، بسته بندی و انبارداری با کنترل های ماکاروسکوپی و میکروسکوپی مورد بررسی قرار می گیرد. این شرکت با فرآوری بیش از چهل و پنج نوع گیاه دارویی و تبدیل آن به عرقیات، سهم بسزایی از داروهای گیاهی را به خود اختصاص داده است.

مزارع و گلستان های طرف قرارداد با صنایع تقطیر ساغر پیوسته توسط کارشناسان واحد تحقیق و توسعه ، مورد بازرسی، تحقیق و مطالعه قرار می گیرد. تمامی گلستان های طرف قرارداد با شرکت ساغر ارگانیک بوده که در تولید آنها از هیچ گونه کود یا سموم شیمیایی استفاده نمی شود. مشتری مداری و توجه به نیازهای مشتریان محترم، سبد محصولات را متنوع تر نموده و در تولید محصولاتی چون آبلیمو، سرکه، رب انار، شربت های گیاهی، عصاره و افشره گیاهان دارویی را در دستور کار قرار داده است.

X